SMAJ150AHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAJ150AHE3-TP
JLCPCB Part #
C19993173
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+175℃ 1.7A 150V 185V 1uA 243V TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS