SMAJ14AHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAJ14AHE3-TP
JLCPCB Part #
C19993171
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+175℃ 14V 17.2A@10/1000us 17.2V 1uA 23.2V 400W@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS