SMAJ12CAHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAJ12CAHE3-TP
JLCPCB Part #
C19993164
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+175℃ 12V 14.7V 19.9V 1uA 20.1A@10/1000us 400W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS