SMAJ10AHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAJ10AHE3-TP
JLCPCB Part #
C19993155
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+175℃ 10V 12.3V 17V 23.5A 400W@10/1000us 5uA TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS