SMAJ100AHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAJ100AHE3-TP
JLCPCB Part #
C19993153
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+175℃ 100V 123V 162V 1uA 2.5A 400W@10/1000us TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS