SMAF8.5CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAF8.5CA-TP
JLCPCB Part #
C19993146
Package
DO-221AC(SMA-FL)
Description
-55℃~+175℃ 10.4V 14.4V 20uA 27.7A 400W@10/1000us 8.5V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-221AC(SMA-FL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS