SMAF6.5A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAF6.5A-TP
JLCPCB Part #
C19993127
Package
DO-221AC(SMA-FL)
Description
-55℃~+175℃ 11.2V 35.7A@10/1000us 400W@10/1000us 500uA 6.5V 7.98V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-221AC(SMA-FL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS