SMAF45A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAF45A-TP
JLCPCB Part #
C19993113
Package
DO-221AC(SMA-FL)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 400W@10/1000us 45V 5.5A@10/1000us 55.3V 72.7V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-221AC(SMA-FL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS