SMAF30CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAF30CA-TP
JLCPCB Part #
C19993104
Package
DO-221AC(SMA-FL)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 30V 36.8V 400W@10/1000us 48.4V 8.3A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-221AC(SMA-FL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS