SMAF130A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAF130A-TP
JLCPCB Part #
C19993063
Package
DO-221AC(SMA-FL)
Description
-55℃~+175℃ 1.9A 130V 159V 1uA 209V 400W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-221AC(SMA-FL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS