SMA6J30CAHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMA6J30CAHE3-TP
JLCPCB Part #
C19992986
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 12.4A@10/1000us 1uA 30V 36.8V 48.4V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS