SMA6J26CAFL-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMA6J26CAFL-TP
JLCPCB Part #
C19992976
Package
DO-221AC(SMA-FL)
Description
-55℃~+150℃ 14.3A 1uA 26V 31.9V 42.1V 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-221AC(SMA-FL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS