SMA6J24AHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMA6J24AHE3-TP
JLCPCB Part #
C19992971
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 15.4A@10/1000us 1uA 24V 29.5V 38.9V 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS