SMA6J18AHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMA6J18AHE3-TP
JLCPCB Part #
C19992955
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 18V 1uA 20.5A@10/1000us 22.1V 29.2V TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS