SMA6J100AFL-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMA6J100AFL-TP
JLCPCB Part #
C19992672
Package
DO-221AC(SMA-FL)
Description
-55℃~+150℃ 100V 123V 162V 1uA 3.7A 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-221AC(SMA-FL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS