SM6S33A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SM6S33A-TP
JLCPCB Part #
C19992619
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 33A@10/1000us 33V 4.6kW@10/1000us 40.6V 86V TVS Unidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS