SM4F78A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SM4F78A-TP
JLCPCB Part #
C19992581
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 126V 1uA 2.2A 400W@10/1000us 78V 95.8V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS