SM4F70A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SM4F70A-TP
JLCPCB Part #
C19992579
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 113V 1uA 3.5A 400W@10/1000us 70V 86V TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS