SM4F30CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SM4F30CA-TP
JLCPCB Part #
C19992560
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1uA 30V 36.8V 400W@10/1000us 48.4V 8.26A Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS