SLD15CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SLD15CA-TP
JLCPCB Part #
C19992435
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 15V 18.5V 24.4V 245A@10/1000us 6kW@10/1000us Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS