SA100CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SA100CA-TP
JLCPCB Part #
C19991172
Package
DO-15
Description
-55℃~+175℃ 100V 123V 162V 1uA 3.1A Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS