P6KE75CA-BP
MFR.Part #
P6KE75CA-BP
JLCPCB Part #
C19990560
Description
-55℃~+175℃ 103V 1uA 5.8A 64.1V 75V Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS