P6KE510A-AP-HF
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
P6KE510A-AP-HF
JLCPCB Part #
C19990522
Package
DO-15
Description
-55℃~+175℃ 1uA 434V 510V 698V 860mA TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS