P6KE480CA-BP
MFR.Part #
P6KE480CA-BP
JLCPCB Part #
C19990519
Description
-55℃~+175℃ 1uA 408V 480V 600W 658V 910mA Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS