P6KE350A-AP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
P6KE350A-AP
JLCPCB Part #
C19990486
Package
DO-15
Description
-55℃~+175℃ 1.3A 1uA 300V 350V 482V 600W TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS