P6KE250A-AP
MFR.Part #
P6KE250A-AP
JLCPCB Part #
C19990463
Description
-55℃~+175℃ 1.8A 1uA 214V 250V 344V TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS