P6KE22A-AP
Extended
- Manufacturer
- MCC(Micro Commercial Components)
- MFR.Part #
- P6KE22A-AP
- JLCPCB Part #
- C19990454
- Package
- DO-15
- Description
- -55℃~+175℃ 18.8V 1uA 20A 22V 30.6V TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS