P6KE20A-AP
MFR.Part #
P6KE20A-AP
JLCPCB Part #
C19990447
Description
-55℃~+175℃ 17.1V 1uA 20V 22A 27.7V TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS