P6KE16CA-BP
MFR.Part #
P6KE16CA-BP
JLCPCB Part #
C19990429
Description
-55℃~+175℃ 13.6V 16V 1uA 22.5V 27A Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS