P6KE160CA-BP
MFR.Part #
P6KE160CA-BP
JLCPCB Part #
C19990426
Description
-55℃~+175℃ 136V 160V 1uA 2.7A 219V Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS