P6KE13CA-AP
MFR.Part #
P6KE13CA-AP
JLCPCB Part #
C19990413
Description
-55℃~+175℃ 11.1V 13V 18.2V 1uA 33A 600W Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS