P6KE12CA-BP
MFR.Part #
P6KE12CA-BP
JLCPCB Part #
C19990405
Description
-55℃~+175℃ 10.2V 12V 16.7V 36A 5uA Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS