P6KE11CA-TP
MFR.Part #
P6KE11CA-TP
JLCPCB Part #
C19990400
Description
-55℃~+175℃ 11V 15.6V 38A 5uA 9.4V Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS