P6KE110CA-BP
MFR.Part #
P6KE110CA-BP
JLCPCB Part #
C19990396
Description
-55℃~+175℃ 110V 152V 1uA 4A 94V Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS