P6KE110A-AP
MFR.Part #
P6KE110A-AP
JLCPCB Part #
C19990393
Description
-55℃~+175℃ 110V 152V 1uA 4A 94V TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS