P6KE100CA-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
P6KE100CA-BP
JLCPCB Part #
C19990389
Package
DO-15
Description
-55℃~+175℃ 100V 137V 1uA 4.4A 85.5V Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS