P5KE78CA-BP
MFR.Part #
P5KE78CA-BP
JLCPCB Part #
C19990097
Description
-65℃~+175℃ 126V 3uA 4A 500W 78V 99.7V Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS