P5KE70CA-BP
MFR.Part #
P5KE70CA-BP
JLCPCB Part #
C19990085
Description
-65℃~+175℃ 113V 3uA 4.4A 500W 70V 89.5V Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS