P5KE54CA-TP
MFR.Part #
P5KE54CA-TP
JLCPCB Part #
C19990038
Description
-65℃~+175℃ 3uA 5.7A 500W 54V 69V 87.1V Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS