P5KE36CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
P5KE36CA-TP
JLCPCB Part #
C19989997
Package
DO-15
Description
-65℃~+175℃ 36V 3uA 46V 500W@8/20us 58.1V 8.6A Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS