P5KE24A-AP
MFR.Part #
P5KE24A-AP
JLCPCB Part #
C19989963
Description
-65℃~+175℃ 12.8A 24V 30.7V 38.9V 3uA 500W TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS