P5KE22CA-BP
MFR.Part #
P5KE22CA-BP
JLCPCB Part #
C19989961
Description
-65℃~+175℃ 14.1A 22V 28V 35.5V 3uA 500W Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS