P5KE180CA-AP
MFR.Part #
P5KE180CA-AP
JLCPCB Part #
C19989930
Description
-65℃~+175℃ 1.7A 180V 230.4V 292V 3uA 500W Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS