P5KE170CA-AP
MFR.Part #
P5KE170CA-AP
JLCPCB Part #
C19989918
Description
-65℃~+175℃ 1.8A 170V 217.5V 275V 3uA 500W Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS