P5KE14CA-TP
MFR.Part #
P5KE14CA-TP
JLCPCB Part #
C19989890
Description
-65℃~+175℃ 14V 17.9V 21.5A 23.2V 3uA 500W Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS