P5KE120A-BP
MFR.Part #
P5KE120A-BP
JLCPCB Part #
C19989352
Description
-65℃~+175℃ 120V 153V 193V 2A 3uA 500W TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS