P5KE11A-TP
MFR.Part #
P5KE11A-TP
JLCPCB Part #
C19989347
Description
-65℃~+175℃ 11V 14V 18.2V 27.4A 3uA 500W TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS