P5KE10A-AP
MFR.Part #
P5KE10A-AP
JLCPCB Part #
C19989333
Description
-65℃~+175℃ 10V 12.8V 17V 29.4A 3uA TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS