MSJW20N65A-BP
MFR.Part #
MSJW20N65A-BP
JLCPCB Part #
C19988473
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1.74nF 190mΩ@10V 20A 250W 4pF 5V@250uA 650V 71pF N-Channel TO-247-3 MOSFETs ROHS