NCE60P50
MFR.Part #
NCE60P50
JLCPCB Part #
C190859
Package
TO-220-3L
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 28mΩ@10V 3.5V 50A 535pF 6.46nF 60V 719pF 75nC@10V 95W P-Channel TO-220-3L MOSFETs ROHS